vestuvių metinių dovanos, vestuvių metinių dovanos Didžioji mūsų gaminamos produkcijos dalis medinės, medžio lukšto, dekoratyvinio popieriaus lazeriu pjaustytos, graviruotos dovanų dėžutės ar pakuotės. Kitą asortimento dalį sudaro: proginiai atvirukai su logotipais, dovanų kuponai, stalo kortelės, apdovanojimai, graviruotos taurės, saldainiai su logotipais ir užrašais, graviruoti mediniai žaislai vaikams ir kiti mediniai originalūs suvenyrai bei šventinė atributika. Interjero aksesuarai: skandinaviško stiliaus šviestuvai, laikrodžiai, raidės, pertvarėlės, baldų fasadų dekorai. Reikšmingiausios Jūsų šventės, kurioms gaminame išskirtines dovanas ir suvenyrus: Vestuvės, Vestuvių metinės, Krikštynos, Vaiko gimimo diena, Jubiliejus, Gimtadienis, Kalėdos, Valentinas, Velykos, Motinos ir Tėvo diena, Boso diena, įmonės šventė.Komplektuojame progines ar verslo dovanas dirbdami su aukštos kokybės Lietuvos šokolado/saldainių gamintojais, arbatos ir kavos tiekėjais, gintaro dirbinių ir Lietuvos keramikos gamintojais, lietuviško medaus ūkiais, reklaminės atributikos tiekėjais ir dizaineriais.
Pagrindinės mūsų paslaugos: pjaustymas ir graviravimas lazeriu, dovanų pakavimas, dekoravimas balionais, konsultavimas ir koordinavimas Jūsų šventės įvaizdžio klausimais, dizainerio paslaugos.Lietuvos šokolado/saldainių gamintojais, arbatos ir kavos tiekėjais, gintaro dirbinių ir Lietuvos keramikos gamintojais, lietuviško medaus ūkiais, reklaminės atributikos tiekėjais ir dizaineriais.
Pagrindinės mūsų paslaugos: pjaustymas ir graviravimas lazeriu, dovanų pakavimas, dekoravimas balionais, konsultavimas ir koordinavimas Jūsų šventės įvaizdžio klausimais, dizainerio paslaugos

Rodoma 1–12 iš 39