fbpx

E – parduotuvės taisyklės

Gavę siuntinį, būtinai patikrinkite, ar jis nepažeistas.
Gavę pažeistą pakuotę būtinai turite pažymėti tai kurjerio pateiktame pasirašyti lape, kitaip dėl pažeistos pakuotės ar matomo pakuotės defekto ir tai lemiančio prekių sudaužymo, sulaužymo mes atsakomybės negalėsime prisiimti.
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkintas pirkiniu, prašome susisiekti su mumis ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po siuntos gavimo. Prašome atkreipti dėmesį: Jūsų grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. Pristatymo kaštai nėra padengiami. Jeigu prekė buvo pristatyta pažeista, taip pat prašome nedelsiant susisiekti su mumis ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po siuntos gavimo.
Jeigu norite grąžinti prekę, prašome susisiekti su mumis ir nurodyti šią informaciją:

  1. a) užsakymo numerį ir datą;
  2. b) pilną prekės pavadinimą;
  3. c) grąžinimo priežastį (prekė pažeista, defektas ir kt.).

SVARBU: Spec. užsakymai nėra grąžinami ir nekeičiami.

*  Spec. užsakymai – tai prekės, pagamintos pagal individualų užsakymą, t.y. ant gaminio išgraviruoti vardai, datos, užsakyti vienetiniai gaminiai ir pan.

Privatumo politika

Sveiki atvykę į UAB „Vija idėja“ (toliau – Mes) internetinės parduotuvės https://idejossventei.lt svetainę (toliau – Internetinė svetainė). Šioje skiltyje rasite Mūsų Internetinės svetainės privatumo politikos taisykles (toliau – Privatumo politika).
Mūsų priimta Privatumo politika nustato, kaip ir kodėl Mes tvarkome informaciją apie Jus, surinktą Interneto svetainėje. Taigi, jeigu Jums kyla klausimų dėl asmens duomenų tvarkymo, prašome perskaityti šią Privatumo politiką.
Jūs, naudodamasis Internetine svetaine, įsipareigojate laikytis šioje Internetinėje svetainėje skelbiamų taisyklių ir sutinkate su šia Privatumo politika. Jeigu Jūs nesutinkate laikytis Internetinės svetainės taisyklių ir šios Privatumo politikos, Jūs negalite toliau naudotis Mūsų Internetine svetaine.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ IŠ JŪSŲ IR APIE JUS?
Siekiant įsigyti Mūsų prekes, Jūs Internetinėje svetainėje turite pateikti asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numeris bei kitus prekių pristatymui būtinus duomenis. Pateikdami šiuos būtinus duomenis, be kurių joks sutarčių sudarymas ir vykdymas būtų neįmanomas, Jūs duodate Mums sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis užsakytų prekių pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslu.

KIEK LAIKO JŪSŲ PATEIKTA ASMENINĖ INFORMACIJA YRA SAUGOJAMA?
Jūsų pateikti duomenis bus saugomi 5 (penkerius) metus nuo šių duomenų pateikimo Mums arba paskutinio pasinaudojimo Mūsų teikiamomis paslaugomis. Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenis būtų saugūs. Suėjus 5 (penkerių) metų terminui, Mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

KAIP SUSIPAŽINTI SU PATEIKTA INFORMACIJA?
Jūs turite teisę susipažinti su informacija, susijusia su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, taip pat turite teisę reikalauti šiuos duomenis ištaisyti bei teisę nutraukti Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Pageidaudami atlikti šiuos veiksmus, kreipkitės į Mus informaciniu el. pašto adresu, nurodytu Internetinės svetainės skiltyje „Kontaktai“ arba žemiau šioje Privatumo politikoje.
Jūsų teises įgyvendinantys veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo kreipimosi dienos.

TREČIŲJŲ ASMENŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS
Tinkamam Mūsų pareigų, susijusių su prekių pardavimu, atlikimui, Mes savo veikloje pasitelkiame trečiuosius asmenis, tokius kaip prekių pristatymo paslaugas teikiančias (kurjerių) įmones. Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek tai yra būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.
Jums palikus Mūsų Internetinę svetainę ar Jums esant nukreiptam į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši Privatumo politika nebegalioja ir nėra taikoma.
Mes jokiais atvejais nesame atsakingi už kitų asmenų internetinių puslapių pateikiamą turinį ar jų veikimą.

Duomenų tvarkytojai:

UAB “Vija idėja“, elektroninės parduotuvės valdytojas

UAB “Nėgė“ . Perduodama informacija reikalinga siuntų pristatymui.

AB “Lietuvos paštas”. Perduodama informacija reikalinga siuntų pristatymui.

UAB “Omniva LT”. Perduodama informacija reikalinga siuntų pristatymui.

 

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS
Mes siekiame užtikrinti Jūsų pateiktos informacijos konfidencialumą ir, normaliomis Mūsų Internetinio puslapio naudojimosi aplinkybėmis, Mes neatskleisime Jūsų pateiktos informacijos kitiems duomenų gavėjams, jeigu to nereikalauja prekių pirkimo pardavimo įgyvendinimo procesas.
Tuo atveju, jeigu Jūs pažeidžiate Mūsų priimtas naudojimosi Internetiniu puslapiu ir pirkimo sąlygas arba Mes esame įpareigoti įstatymų ar kitų teisės aktų, Mes galime atskleisti kompetentingoms institucijoms informaciją apie Jus.

PAKEITIMAI
Mes turime teisę be iš ankstinio pranešimo Jums bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo Mūsų svetainėje dienos, todėl siūlome Jums reguliariai tikrinti Mūsų Privatumo politikos nuostatas.

KONTAKTAI
UAB „Vija idėja“
Juridinio asmens kodas:  300539196
Adresas:  Vilniaus g. 220, Šiauliai
Telefono Nr.:  8 657 2 88 77
El. pastas: vadyba@vijaideja.lt