fbpx

UAB Vija idėja įgyvendina ES regioninės plėtros fondo lėšomis bendrai finansuojamą projektą ,,Originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas“

Įgyvendinant projektą „Originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas UAB „Vija Idėja“, bus sukurti ir įdiegti trijų gaminių – ąžuolinių pjaustymo lentelių, baldinio fasado ir medinio stalo – dizaino sprendimai.

UAB Vija idėja projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos regioninės plėtros fondų investicijų veiksmų programos  3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“. Priemonės tikslas – paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą. Projekto numeris 03.3.1-LVPA-K-838-02-0077.

UAB Vija idėja įgyvendinamo projekto tikslas – gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas, siekiant padidinti produktų patrauklumą, paklausą bei įmonės produktyvumą.

UAB Vija Idėja didžioji gaminamos produkcijos dalis – medinės, medžio lukšto, dekoratyvinio popieriaus lazeriu pjaustytos, graviruotos dovanų dėžutės ar pakuotės. Kitą asortimento dalį sudaro: proginiai atvirukai su logotipais, dovanų kuponai, stalo kortelės, apdovanojimai, graviruotos taurės, saldainiai su logotipais ir užrašais, graviruoti mediniai žaislai vaikams ir kiti mediniai originalūs suvenyrai bei šventinė atributika. Interjero aksesuarai: skandinaviško stiliaus šviestuvai, laikrodžiai, raidės, pertvarėlės, baldų fasadų dekorai. Komplektuojame progines ar verslo dovanas dirbdami su aukštos kokybės Lietuvos šokolado/saldainių gamintojais, arbatos ir kavos tiekėjais, gintaro dirbinių ir Lietuvos keramikos gamintojais, lietuviško medaus ūkiais, reklaminės atributikos tiekėjais ir dizaineriais. Pagrindinės mūsų paslaugos: pjaustymas ir graviravimas lazeriu, dovanų pakavimas, dekoravimas balionais, konsultavimas ir koordinavimas, dizainerio paslaugos.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondų skirta 39 895,00 Eur investicijų suma.

Projekto įgyvendinimo trukmė 18 mėnesių.

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete www.idejossventei.lt