fbpx

APIE MUS
Kūrybiškos dovanos

Pagrindinės mūsų gamybos žaliavos atitinka EU standartus ir turi sertifikatus.

MAŽMENINĖ, DIDMENINĖ PREKYBA. REKLAMINIŲ BEI REPREZENTACINIŲ DOVANŲ GAMYBA
Didžioji mūsų gaminamos produkcijos dalis medinės, medžio lukšto, dekoratyvinio popieriaus lazeriu pjaustytos, graviruotos dovanų dėžutės ar pakuotės. Kitą asortimento dalį sudaro: proginiai atvirukai su logotipais, dovanų kuponai, stalo kortelės, apdovanojimai, graviruotos taurės, saldainiai su logotipais ir užrašais, graviruoti mediniai žaislai vaikams ir kiti mediniai originalūs suvenyrai bei šventinė atributika. Interjero aksesuarai: skandinaviško stiliaus šviestuvai, laikrodžiai, raidės, pertvarėlės, baldų fasadų dekorai. Reikšmingiausios Jūsų šventės, kurioms gaminame išskirtines dovanas ir suvenyrus: Vestuvės, Vestuvių metinės, Krikštynos, Vaiko gimimo diena, Jubiliejus, Gimtadienis, Kalėdos, Valentinas, Velykos, Motinos ir Tėvo diena, Boso diena, įmonės šventė.

Komplektuojame progines ar verslo dovanas dirbdami su aukštos kokybės Lietuvos šokolado/saldainių gamintojais, arbatos ir kavos tiekėjais, gintaro dirbinių ir Lietuvos keramikos gamintojais, lietuviško medaus ūkiais, reklaminės atributikos tiekėjais ir dizaineriais.

Pagrindinės mūsų paslaugos: pjaustymas ir graviravimas lazeriu, dovanų pakavimas, dekoravimas balionais, konsultavimas ir koordinavimas Jūsų šventės įvaizdžio klausimais, dizainerio paslaugos.
UAB “VIJA IDĖJA” su mažmenos vardu – „Idėjos šventei“ yra ŠIAULIŲ PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ NARĖ.

Turite klausimų ar savo idėjų? Būtinai susisiekite su mumis! Būkime drąsūs ir kūrybiški drauge!

Dovanos, įkvepiančios prisiminimus!