fbpx
STIKLO GAMINIŲ GRAVIRAVIMAS

STIKLO GAMINIŲ GRAVIRAVIMAS tai puikus būdas nustebinti kiekvieną bei papuošti savo namus. O MŪSŲ lazeris leidžia ant stiklo išgauti net pačius smulkiausius užrašus, piešinius ar logotipus. Graviruotos taurės, vazos, puodeliai, apdovanojimai ir kiti stiklo GAMINIAI BUS IŠSKIRTINIAI IŠGRAVIRAVUS  artimo žmogaus VARDĄ, INICIALUS, PALINKĖJIMUS AR DATĄ. Taip pat galime graviruoti veidrodžius, juos papuošti užrašais, nuotraukomis bei sveikinimais. Graviravimas Šiauliuose, ne tik šiauliečiams…

POPIERIAUS PJAUSTYMAS IR GRAVIRAVIMAS

Mūsų kūrybinė komanda Jums gali pasiūlyti išskirtinio dizaino popierinius gaminius: VESTUVINIUS KVIETIMUS, JUBILIEJINIUS ATVIRUKUS, NUOTAIKINGUS VOKELIUS tiek pinigams, tiek čekiams. Taip pat gaminame ir POPIERINES DĖŽUTES SALDAINIAMS, ŠOKOLADUI, JUVELYRINIAMS GAMINIAMS, STALO PAPUOŠIMUS ŠVENTĖMS. Lazeriu išpjaustysime sudėtingas figūras, bei užrašus ant popieriaus ar kartono, garantuodami ypatingą tikslumą, o graviruotos vizitinės kortelės BUS PRABANGIOS IR IŠSKIRTINĖS.

POPIERIAUS PJAUSTYMAS IR GRAVIRAVIMAS
PLASTIKO PJAUSTYMAS IR GRAVIRAVIMAS

PLASTIKO PJAUSTYMAS IR GRAVIRAVIMAS

Lazeriu pjaustome ir specialų metalizuotą, skaidrų ar matinį plastiką, organinį stiklą. Iš jų dažniausiai gaminami gaminiai: VARDINĖS KORTELĖS DARBUOTOJAMS, LENTELĖS ANT DURŲ, RŪBŲ NUMERIUKAI, LAUKO REKLAMINĖS IŠKABOS, GEDULO UŽRAŠAI ir panašūs gaminiai. Gaminiai atsparūs drėgmei, lietui, saulei.

ODOS, AUDINIŲ PJAUSTYMAS IR GRAVIRAVIMAS lazeriu ant natūralios ar dirbtinės odos, audinio, veltinio sukurs išskirtinį įvaizdį, originalumą. Galime pjaustyti ir GRAVIRUOTI ANT JŪSŲ atsinešto DAIKTO (suknelės, džinsų, rankinės ir pan.) AR AUDINIO, užrašas ANT dovanojamo FOTO ALBUMO, LOGOTIPAS ANT DARBO UŽRAŠŲ KNYGELĖS ir tai bus tikrai nepakartojama ir originalu, ar net taps originalia dovana.

METALO GRAVIRAVIMAS – ar tai būtų standartinis termosas, gertuvė ar diržo sagtis, pakabukas ar šaukštelis, parkeris ar spynelė, graviravimas ar asmeninis užrašas, ar grafinis ornamentas jis išliks ilgam, PADARYS JŪSŲ DOVANĄ IŠSKIRTINE…

AKMENS GRAVIRAVIMAS

Gal išgraviruotas pajūryje rastas akmenėlis primins gražias atostogas ar ypatingą datą? MES GALIME JŪSŲ PRISIMINIMUS IŠSAUGOTI, išgraviruodami datą ar vardą, galime išgraviruoti marmurinius prizus, trofėjus, akmens plyteles, antkapių plokšteles.

ANTSPAUDAS. ANSPAUDAI

Gaminame įmonėms reikalingas informacines priemones kaip: asmeniniai antspaudai, vardiniai anspaudai ar rašikliai ir pan. Taip pat GALIME PASIŪLYTI SENOVINIO TIPO MEDINĮ ATSPAUDĄ JŪSŲ ASMENINIAM ar ĮMONĖS IŠSKIRTINUMUI – kuris būtų naudojamas kaip autorinis anspaudas ar vestuvių anspaudas JŪSŲ ĮVAIZDŽIUI. Juo galėtumėte žymėti kvietimus, laiškus, knygas, autorinius darbus, dovanų kuponus, dovanų maišelius ar kitokias pakuotes, sukauptus ar rašomus svarbius dokumentus, įvairioms šventėms skirtą atributiką ir pan. Nuosavybės ekslibrio antspaudas padeda kūrėjams ar gamintojams skleisti savos kūrybos ar unikalios produkcijos ženklinimo išskirtinumą.

SVARBU NE TIEK PATI DOVANA, KIEK JOS SUASMENINIMAS bei pats pateikimas: įpakavimas, palinkėjimas būtent ta proga, tam žmogui, ar nuo tos įmonės. Paminėti būdai ir medžiagos mums leidžia kurti, gaminti dovanas, kurios gali būti kūrybiškai išskirtinės kaip: vestuvių ar vestuvių metinių dovanos, krikštynų dovanos,  dovanos vyrams ar dovanos moterims, gimtadienio dovanos ar jubiliejaus dovanos, kalėdinės dovanos ar boso dienos dovanos ir pan.

 

Didžioji dalis yra tai, kad mes viską pasiekėme bendradarbiaudami su Jumis ir Jūsų poreikiais.

DOVANŲ IDĖJOS gimsta bendraujant, todėl – BENDRAUKIME ir BENDRADARBIAUKIME!