fbpx

Bendradarbiaudami su daugeliu įmonių ir fiziniais asmenimis sukūrėme unikalias dovanas jų klientams, darbuotojams, bei artimiesiems. Mes specializuojamės didelių projektų srityje ir siūlome platų pjaustymo lentos pasirinkimo, dizaino ir pristatymo variantų spektrą. Ši dovana skirta perduoti šilumą ir meilę ne tik maistui, bet ir jam gaminančiam.

Esate pasiruošę dovanoti šią dovaną savo artimiems draugams ar šeimos nariams, Kalėdų metas yra geriausia galimybė tai padaryti. Jums reikia tik sukontaktuoti su mumis ir mes viską padarysime už Jus, nesvarbu ar Jūs gyvenate toli nuo Lietuvos ar Lietuvoje. Nuspręskite kam norite dovanoti ir mes patarsime kas galėtų būti užrašyta ant šios ąžuolinės pjaustymo lentos. Jeigu turite savo dizaino pageidavimus ar tekstus / frazes, esate visada laukiami aptarti dovanos subtilybes ir įpakavimus mūsų fizinėje parduotuvėje, kuri randasi Vilniaus g. 220, Šiauliai arba tiesiog parašykite mums el. paštu: vaiva@vijaideja.lt savo pageidavimus.

Padarykite šį šventinį sezoną ypatingą naudodamiesi individualizuotomis kalėdinių dovanų idėjomis Mamai

Nesvarbu, ar ji yra apkasuose, augina mažylius, ar jos vaikai jau užaugę, motinystė yra rimtas darbas.
Šie motinos stebuklai nusipelno tikrai ypatingų dovanų šį atostogų sezoną.
Nors ją nuoširdžiai nudžiugins ikimokyklinio amžiaus makaronų karoliai, šios personalizuotos kalėdinių dovanų idėjos mamai bus kiek stilingesnės.

Pjovimo lentos skirtos Mamoms

Ji praleidžia valandas virtuvėje kapodama daržoves ir ruošdama sveikus patiekalus; ji turėtų turėti ką nors gražaus kas neštu šilumą dirbant virtuvėje. Ąžuolinė pjaustymo lenta kiekvienai namų deivei reikalinga būtent puiki pjaustymo lenta. Turėkite ąžuolinę pjaustymo lentą, kurioje būtų asmenvardis su šeimos vardu ir nustatyta data, arba vienas iš jos mėgstamiausių posakių, tokių kaip: „Negalite turėti deserto, kol nesuvalgysite Briuselio kopūstų“.
Jei nesijaučiate įkvėptas, „Idėjos šventei“ turi iš anksto sukurtas nuotaikas, prie kurių galite pridėti vardą ir taip sutaupysite laiko ir dovana išlaikys savo žavesį.

Pjaustymo lenta | idejossventei.lt

Mes žinoma neišskiriame, kad Mamos virtuvėje daro stebuklus ir kad ši dovana tik joms skirta, lygiai taip pat yra mylimi ir vyrai virtuvėje, kuriems virtuvėje patinka praleisti daugiau laiko nei prie telefono. Išskirtinio dizaino pjaustymo lentos vyrams taip pat gali būti puiki dovana.

Pjaustymo lenta | idejossventei.lt

Užsisakyti šią prekę ir dovanoti galite mūsų el. parduotuvėje arba sukontaktuokite su mumis facebook ir mes padėsime.

Norite daugiau išskirtinių prekių idėjų dovanoms skaitykite mūsų naujienas, žiūrėkite galerijas ir išsirinkite jūsų širdžiai labiausiai patikusį mūsų kūrinį.

 

 


Rašyti komentarą